Müşteri ilişkileri yönetiminde tamamen dijital dünyaya adapte olmanızı sağlayacak bir yazılım: Greysis Broker!

Gayrimenkul sektöründe portföy takibi, müşteri yönetimi ve satış işlemleri ile alakalı süreçlerin takibi amacıyla emlakçılar tarafından kullanılan CRM yazılımları, karmaşık iş süreçlerinin kolaylaştırılması açısından büyük avantaj sağlar.

Özellikle karmaşık gayrimenkul süreçlerini kolaylaştıran bu gibi yazılımlar, iş süreçlerindeki birçok karmaşık verinin ve girdinin kategorize edilmesine yardımcı olurlar.

blog_customer-1.jpg

Bu sistemler dahilinde en yeni teknolojileri bünyesinde barındıran Greysis Broker sistemi entegre kullanım seçenekleri sunan, mobil gibi farklı platformlarla uyumlu ve bulut tabanlı çalışan bir yapıdır. Çok amaçlı kullanım opsiyonlarına sahip ve kira takibi, portföy yönetimi, müşteri yönetimi gibi modülleri de bünyesinde barındıran yazılım, emlak firmalarının dijital dönüşüm stratejilerini hızlandırmalarına yardımcı olur.

Dijital dönüşüm sürecinizi hızlandıran CRM altyapısı

Emlakçıların kullandığı programlar dendiğinde akla ilk gelen seçeneklerden olan Greysis Broker, tamamen dijital dünyaya adapte olmanızı sağlayacak bir yazılım. Emlakçıların kullandığı araçlardan biri olan Emlak CAD programı gibi sürekli ihtiyaç duyulan bir araçtır ve yeni nesil kullanım seçeneklerini bünyesinde barındırır.

blog-customer-2.jpg

Emlak ve portföy yönetimi süreçlerinde, özellikle kira takibi gibi karmaşık süreçlerin gerçek zamanlı olarak takip edilmesini sağlar. Kapsamlı analiz ve raporlama araçları ile emlak pazarlama süreçlerinin standartlarını yükseltir. Böylelikle gayrimenkul firmaları hem iş süreçlerini kolaylaştırırlar hem de entegre bir Emlak uygulaması ile tüm müşteri ilişkileri akışının takip edilmesini mümkün kılarlar.

Basit ve işlevsel bir arayüz ile karmaşıklığa son

Piyasadaki mevcut emlak yönetim sistemi yazılımları, yüksek fiyat aralıklarında satışı yapılan ve işlevsel olmaktan uzak olan ürünlerdir. Birçoğu uzunca bir süreden beri güncelleme bile almamış, yeni nesil arayüz standartlarından uzak bir tasarıma sahiptirler. Dijitalin nimetlerinden yararlanamayan bu yazılımlar, firmaların iş süreçlerini zorlaştırmaktadırlar.

portfolio

Bu noktada yeni nesil yazılım ve arayüz trendleri ışığında uzman bir ekip tarafından geliştirilen Greysis Broker, kullanıcılarına üst düzey bir kullanım deneyimi vaat etmektedir. Özellikle basitleştirilmiş arayüz opsiyonları ile oldukça kolay kontrol seçenekleri sunan Broker, müşteri yönetimi ile alakalı tüm işlemlerin en hızlı şekilde yapılmasına olanak verir. Durum böyle olunca da emlak firmalarının iş verimliliğinin arttırılmasına ve müşteri ilişkileri yönetim süreçlerinin zenginleşmesine yardımcı olur.

Endüstri 4.0 teknolojilerini benimsemeye hazır olun

Endüstri 4.0, yeni nesil dijital teknolojilerin kullanımı ile endüstriyel süreçlerin bilgisayar tabanlı teknolojilerle programlanabilir bir şekilde kontrol edilmesine olanak veren bir ekosistem olarak tanımlanır. Bu noktada Broker CRM sistemi, Endüstri 4.0 ekosisteminin dinamikleri göz önünde bulundurularak geliştirildiğinden; son teknolojinin tüm olanaklarını bünyesinde barındırır. Zengin kullanım seçenekleri sağlayan ürün; iş süreçlerinin bulut tabanlı olarak bulut tabanlı bir şekilde kontrol edilmesine yardımcı olur. Böylelikle de gayrimenkul danışmanı firmaları ortak erişim alanları oluşturarak iş takibini eşzamanlı olarak sağlayabilirler.

Broker kullanım opsiyonları

Genel olarak müşteri takibi, portföy yönetimi gibi işlevler üzerine geliştirilmiş olan Broker; esnek kullanım seçenekleri ile öne çıkar. Başta ofis işlerini ve iş akışını kolaylaştıran proje yönetim modülleri sunan Broker; ekip içi iletişimin geliştirilmesine de yardımcı olur. Çok yönlü ve işlevsel entegrasyon seçeneklerine sahip olan Broker CRM yazılımı; farklı proje yönetim modülleri veya yazılım altyapıları ile de uyumlu çalışabilir. Kira takibi, mülk yönetimi, ilan yönetimi ve zamanlama protokolleri gibi başlıklarla özellikle emlak süreçlerinde ihtiyaç duyulan portföylerin takibi gibi işleri de mümkün kılar. Farklı emlak türlerine yönelik olarak da kullanılabilen ve içerisinde arsa programı modülleri de barındıran Broker, piyasadaki en işlevsel ürünler arasında yer alır.

blog-customer-5.jpg

Tüm bunların yanı sıra; eğer işletme bünyesinde yer alan; portföy, saha, satış sonrası ve benzeri departman yapılarına yönelik modüller de sistem dahilinde mevcuttur. 360 derece, kapsamlı bir yazılım altyapısı üzerinden geliştirilmiş olan Broker CRM, iş süreçlerinde ihtiyaç duyulabilecek tüm gereksinimlere yanıt verir. Dijital dönüşüme uyum sağlamak isteyen firmaların öncelikli tercihi olan Broker CRM altyapısının; emlak endüstrisinde zirveyi hedefleyen firmalara hitap ettiğini söylemek doğru olacaktır.