Solitions

DevOps |

DevOps mühendislerimiz, size etkileyici bir çözüm sunmak için gereken diller, teknolojiler ve destekleyici yetenekler konusunda geniş bir yetkiye sahiptir. Bir devops mühendisi uzun süreli eğitim ve gerçek uygulama deneyiminden sonra ancak hizmet verebilmektedir.

image

Etkileci bir süreç

Sürekli, hızlı ve otomatize edilmiş, yüksek seviyede bir yazılım kalitesi sağlamanız mı gerekiyor? Tasarım, geliştirme, test ve dağıtımdan oluşan tüm BT işlemlerinizi otomatikleştirerek asıl işinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz. Uzman Devops mühendislerimiz yüksek trafik, mikro servis düzeyinde dağıtım, ölçekleme ve sorunlara karşı korumalı sistemler inşa eder ve sizde şirket stratejilerinizi daha kolay uygulayabilirsiniz.

İmplementasyon süreçlerimiz

Devops süreçlerimiz uygulanırken dört farklı aşamada ele alınmaktadır

Analiz

Devops mühendislerimiz yerleşik şirket kültüründe sürekliği ve dağıtımı engelleyen tüm sorunları baştan sona analiz eder vebir yol haritası çıkarırız

Çözüm seçimi

Uygulanacak çözüm için varsa gerekli altyapı değişikliği, takım büyüklüğü, bütçe ve zaman dilimi hakkında seçenekler sunarız

Uygulama

Ekibimiz kurum kültürünüze entegre edilmiş, sürekliliği ve hızlılığı sağlayan çözümleri uygular ve daha fazlası için sürekli iyileştirmeler gerçekleştirir

Destek

Devops çözümün uygulanması bir çok sistemi ve kişiyi bir araya getiren karmaşık bir iş süreçtir. İlgili çözüm başarıyla çalışana kadar destek verir ve bu zaman dilimini de önceden tanımlarız

IT Consulting |

Ticari hedeflerinizle aynı doğrultuda ilerleyen dijital ve yenilikçi bir değişim için kapsamlı bir BT metodolojisi oluşturmak üzere Greysis’in teknoloji altyapısını kullanın. Stratejik BT danışmanlığımız ile, iş sürekliliğinizi sağlayabilir, verimliliği artırarak performanslı bir şekilde sürecinizi yönetebilirsiniz.

image

BT Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım mimarinizi geliştirmenize, teknoloji odaklı bir dijital strateji oluşturmanıza ve yazılım portföyünüzü optimize ederek işlemleri geliştirmenize yardımcı olacak BT danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Yazılım mühendislerimiz, dijital dönüşüm yolculuğunuzu, planlanan BT stratejisinin dikkatli bir şekilde planlanması ve etkili bir şekilde uygulanmasıyla tamamlayacaktır.

image

Genel Deneyim

İhtiyaçları karşılamak için birden fazla müşteriye hizmet veriyoruz. Karşılaştığımız farklı türdeki problemler, mühendislerimizin bilgi ve tecrübelerini artırmaktır. Bu sayede size en uygun çözümü gerçek senaryolar üzerinden uygulayabiliyoruz.

Kapsamlı yaklaşım

IT işlerinize her açıdan gereksinimlerinize uyan bir çözüm sunmak ve ardından aşamalı olarak uygulamak için bakıyoruz. Şirket kültürünü çözüme başından sonuna kadar dahil ediyoruz.

Şimdi bizimle iletişime geçin

Why should you get service?

Our teams offer impressive flexibility for solution. Our recruiting process and pricing methods can be adapted to your needs in a changing environment.